Jest 104 produktów.

Produktów na stronę

Pokazuje 1 - 24 z 104 elementów

BUTY UGG – idealne na zimę jak i na lato

 

Najcieplejsze buty dla dzieci

UGG to amerykańska marka butów, ciesząca się popularnością na całym świecie już od kilkunastu lat. Jej początek sięga lat 70-tych i wykorzystania owczej skóry do tworzenia tzw. stopek dla surferów. Ich zadaniem było ogrzanie i osuszenie stóp sportowców tuż po wyjściu z wody.
                                                           
Buty UGG posiadają cholewkę wykonaną ze specjalnie wyselekcjonowanej, garbowanej owczej skóry, która dzięki specjalnej obróbce pomogą utrzymać odpowiednią ciepłotę skóry. Dzięki temu stopy dziecka nie marzną w temperaturze nawet w bardzo niskiej temperaturze.

UGG to synonim wygody. Wyściółka z owczej wełny zapewnia stabilizację stopy w stosunku do podeszwy, dzięki czemu stopa dziecka kształtuje się w sposób naturalny i nie potrzebne jest stosowanie dodatkowych wkładek korygujących. Cechuje je również wysoka trwałość użytego do ich produkcji materiału.

Podeszwa to dodatkowy atut słynnych UGG. W oryginalnych butach jest ona lekka, elastyczna i łatwo się zgina. Wykonana z pianki EVA ze specjalnymi żłobieniami, która dedykowana jest specjalnie marce UGG, sprawia, że but trzyma się stabilnie podłoża. Wyjątkowo dobrze sprawdza się zarówno na suchych, jak i mokrych powierzchniach.

                                                                             

UGG to prosty i elegancki styl. Zwykle są zdobione tylko logiem lub kokardami, czasem guzikami. Dużym atutem jest fakty, że buty są szyte, a nie klejone, co podkreśla staranność wykonania. Na rynku dostępne są dwie wersje: sięgające do kostki lub zakrywające część nogi. Mogą być również wsuwane bądź zapinane.

                                                                       

W ofercie UGG można znaleźć także:

  • Buciki niemowlęce – również wykonane z owczej skóry.
  • Trzewiki dla dzieci - z cholewką sięgającą nieco przed kostkę, z szerokim i wysokim czubkiem, w którym jest miejsce na swobodne poruszanie palcami. Sznurowane lub z zapięciem na rzepy i suwak, aby dopasować swobodnie but do stopy dziecka.
  • Sandały, klapki, japonki – funkcjonalne i wygodne. Dostępne zarówno z paskami jak i z regulacją na sprzączkę lub rzepy.

                        

Kupując w naszym sklepie oryginalne UGG masz gwarancję, że są to buty najlepszej jakości. Jeśli kupujesz UGG po raz pierwszy, pomyśl o zakupie zestawu do pielęgnacji butów.