Środki do pielęgnacji butów, UGG Powrót
Środki do pielęgnacji butów, UGG Australia

Środki do pielęgnacji butów, UGG

94 PLN

118 PLN

-20%

Obniżka!
kod produktu:
UGG.1017827
Płeć:
Dziewczynka
Płeć:
Chłopiec
Płeć:
Niemowlak dziewczynka
Płeć:
Niemowlak chłopiec

Akcesoria do pielęgnacji butów UGG zapewnią im pierwotny piękny wygląd.
Środki i sposób czyszczenia opisujemy w następnej rubryce Skład i właściwości.

W zestawie środków do pielęgnacji butów UGG są 3 produkty (środki chemiczne)

  1.Protektor – przed użyciem trzeba bardzo energicznie wstrząsnąć i następnie w odległości 15cm od buta spryskać buty, nie zamoczyć , następnie w chłodnym przewiewnym pomieszczeniu (nie na słońcu i nie przy kaloryferach czy piecykach) pozostawić na 24 godziny do wyschnięcia. Po wysuszeniu wyszczotkować szczoteczką, która jest w zestawie, wyczesać w jednym kierunku. 

 2.Jeżeli buty są brudne, do czyszczenia brudu służy kolejny  środek -  Cleaner conditioner, którego niewielką ilość wlewamy do bardzo małej ilości wody i spieniamy. Nabieramy pianę na szorstką gąbkę i wcieramy w zabrudzone miejsca pocierając aż usuniemy zabrudzenie. Następnie czystą wodą i gąbką usuwamy zabrudzenie aż buty będą czyste. Tak wyczyszczone buty wypychamy np. papierowym ręcznikiem, miękkimi gazetami itp., nadając im pierwotny kształt . Pozostawiamy na 24 godziny w chłodnym przewiewnym miejscu do wyschnięcia (nie na słońcu i nie przy kaloryferach czy piecykach). Po wyschnięciu szczotkujemy szczoteczką, która jest w zestawie, w jednym kierunku. 

 3.Kolejny produkt w zestawie Shoe renew służy do odświeżania butów po każdym użyciu aby zapobiec powstawaniu nieprzyjemnych zapachów wewnątrz obuwia. 

Zestaw czyszczący jest umieszczony w praktycznym  estetycznym opakowaniu w skład którego wchodzą również wspomniane szczoteczka i gąbka z czyszczącym protektorem gumowym. 

Systematyczne stosowanie tych środków czyszczących zapewnia długotrwałe użytkowanie butów UGG zachowując ich walory estetyczne i użytkowe. Kupując buty ze skóry z powierzchnią zamszową i nubuk obawiamy się, że szybko się zniszczą, trudno je czyścić i zachować w dobrym stanie. Nasze środki do konserwacji przeczą temu chociaż wymagają trochę pracy ale efekt murowany.
PłećDziewczynka
PłećChłopiec
PłećNiemowlak dziewczynka
PłećNiemowlak chłopiec
Typ produktuBUTY
Typ produktuAKCESORIA
  • Darmowa dostawa
  • 14 dni na zwrot
  • Zamów przez telefon 501 203 756; 22 630 68 75

Send to a friend

Akcesoria/Środki do pielęgnacji butów, UGG

Recipient :

* Required fields

Cancel or